Proč si vybrat TiskovéStroje.cz

Zvažujete na koho se obrátit při nákupu nebo prodeji použitých polygrafických technologií? Zde je 5 důvodů, proč byste se měli rozhodnout pro nás:

Specializace na Heidelberg, MAN Roland, KBA Grafitec, Wohlenberg a Adast

Náš team se skládá z lidí, kteří v minulosti pracovali buď přímo ve výrobním závodě, nebo pro české zastoupení značky. Díky tomu víme, co prodáváme a jsme schopni zákazníkovi odborně poradit.

Garance skutečného technického stavu

U všech námi prodávaných tiskových strojů provádíme podrobnou předprodejní prohlídku. Prohlídku zajišťuje technik specializující se na danou značku a postupuje v souladu s metodikou výrobce. Zákazník obdrží podrobný protokol o technickém stavu stroje, popis zjištěných závad a odhad nákladů na jejich odstranění.

Demontáž, doprava, stěhování a instalace

Naše služby prodejem nekončí. Jsme schopni Vám zajistit odbornou instalaci či deinstalaci Vašich polygrafických strojů. Instalaci tiskových a knihařských strojů provádějí technici, kteří byli řádně vyškolení výrobcem stroje a mají dlouholetou praxi v oboru.

Výkup technologií i komisní prodej

Rádi byste koupili tiskový stroj z naší nabídky, ale potřebujete nejdříve prodat Vaše stávající tiskové technologie? Jsme připraveni použít Vaše stroje jako protiúčet, nebo je prodat formou komisního prodeje.

Rozsáhlá síť partnerů

Polygrafie je náš život a za leta praxe jsme získali celou řadu spolehlivých a prověřených kontaktů na zahraniční obchodní i servisní partnery. Díky tomu jsme schopni nalézt Vám kvalitní krátkodobě používaný tiskových stroj v Německu či USA, stejně jako výhodně prodat intenzivně využívané stroje do Turecka, Brazílie či Indie.